Alp, 26

İzmir

@alpsseferoglu

Sıradan otomobillerden uzak duran, dikkat çekici değeri bilinmeyen araçları alıp kullanmayı seven biriyim. İmkan oldukça sahip olduğum araçları toplayıp ilk gün ki kondisyonuna getirip sanayide vakit harcamayı severim :)

Stats

Member since Jan 2021


Booked 7 test drives


Hosted 2 test drives


Hosted 5 meetings


Membership level: Stage 2

Cars

Alp (8 months ago)

2012 Honda Crz Hybrid

750.000 TL

İzmir
3
Alp (2 years ago)

Alfa Romeo MiTo Stage2

635.000 TL 5 test drives

İzmir
22
Alp (3 years ago)

Volvo S40 T5 Manuel

550.000 TL

İzmir
12
Alp (3 years ago)

Mini Cooper S- R53 Manuel

500.000 TL 4 test drives

İzmir
37

Reviews

Guest: Ege

Alfa Romeo MiTo

Stock MiTo'lardan kendini ayıran amortisörleri, yayları ve EBC fren balataları ile hem cinslerinden çok daha tahmin edilebilir tepkileri ve yüksek limitleri olan MiTo çok keyifliydi. Alp ise enerjisi çok yüksek bir arkadaş.


Host: Tan

Mini Cooper S- R53 Manuel

Alp bey’in nadir temizlikteki mini cooper’i ile zevkli bir sürüşe çıktık eğlenceli idi . Yeni aracı mito ile de sürüşe çıkmayı sabırsızlıka bekliyorum nadir temizlikteki mitolardan birisi :)


Guest: And

Mini Cooper S- R53 Manuel

Misafirperverliği, sıcakkanlılığı, hoş sohbeti… her şeyiyle Alp fevkalde bir Steerr araç sahibi. Birlikte geçirdiğimiz saatler sonra bile ilk karşılaştığımız anki şevkiyle bizi ağırlamaya devam etti. Arabası zaten o fiyat skalasında alınabilecek en özel ve keyifli makinelerden biri, büyük oranda standart olması da sağlıklı fikir vermesi açısında bir artı. Direksiyona geçmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz 😈😄


Host: Furkan

Mini Cooper S- R53 Manuel

Mini çok merak ettiğim bir araçtı. Standart otomobillerden çok farklı dinamik ve hislere sahip.Alt devirlerdeki gaz tepkimesi en çok beni etkileyen özelliğiydi ayrıca sesi de çok hoş.Alp ve minisiyle tanışmalısınız bence.


Host: Onat Kutas

Mini Cooper S- R53 Manuel

Alp ile tanıştığıma çok memnun oldum steer üzerinden bir arkadasim daha oldu. Sürüş cok keyifliydi farklı otomobiller kullanmayı zaten hepimiz seviyoruz :)