Ferruh, 31

İstanbul

@ferruhyilmaz

Engineer

Stats

Member since Feb 2021


Booked 1 test drive


Hosted 3 test drives


No meetings hosted yet


Membership level: Stage 1

Car

Ferruh (3 years ago)

2019 Beyaz Mx-5 Softtop

İstanbul
32

Reviews

Guest: İhsan Rıfat

2019 Beyaz Mx-5 Softtop

Ferruh harika bir insan, pilotajının çok iyi olmasının yanında genel muhabbeti ve bilgisi de öyle. Standart bir mx5’i yaptığı nokta modifiyelerle çıkardığı nokta muazzam. Aşırı keyif aldığım bir sürüş ve unutamayacağım bir gün oldu. Kendisine burdan tekrar çok teşekkür ediyorum.


Host: Teoman

2004 Subaru Impreza WRX

Ferruh ile keyifli bir sürüş geçirdik, Miata'ya zaten ilgi duyuyordum, daha önce de bilmediğim şeyler öğrenmiş oldum, Miata ile de yakında sürüşe çıkmayı istiyorum👍


Guest: Faraj

2019 Beyaz Mx-5 Softtop

Zamanında buluştuk. Güzel yolculuk ve sohbet oldu. Ferruh gayet samimi ve sıcakkanlıydı. Zaten ikimiz de arabalara ilgiliyiz ve bu konuda keyifli bir sohbet oldu. Mazda mx-5 almayı düşünüyordum bir cabrio olarak, sanırım artık kararlıyım bu konuda. Her şey için Ferruh’a teşekkür ediyorum. Daha farklı sürüşlerde görüşürüz tekrar umarım.


Guest: And

2019 Beyaz Mx-5 Softtop

Hem makyajlı olması ve beraberinde gelen ufak tefek fakat belirgin güncellemelerle, hem de Ferruh’un yol tutuş alanında yaptığı profesyonel çalışmalarla, bu MX-5 bir başka dostum 😎 Arabanın keyfine bir de sahibinin muhabbeti ve cana yakınlığı eklenince, platformdaki en çekici sürüşlerden biri haline geliyor bu, hele de yaklaşan mevsimi düşününce 🥰 Kate & And teşekkürlerini sunar!