Özgür, 29

Ankara

Stats

Member since Jan 2020


Booked 6 test drives


Hosted 7 test drives


No meetings hosted yet


Membership level: Stage 2

Cars

Özgür (2 years ago)

15’ VW Passat Variant

Ankara
1
Özgür (3 years ago)

2020 Ford Puma 1.0 Ecoboost A/T

1.000.000 TL

Ankara
6

Reviews

Guest: Kemal Atakan

Özgür ile sohbet çok keyifliydi. Kendisi ile çok benzer petrolhead dili konuştuk. Astra'nın en sevdiğim kasasını sonunda kullandım. Hemde 280hp kilitli diferansiyel pist spec bir GTC. Muazzam yürüyor, çok kontrollü ve güvenilir. Özgür'de tecrübeli ne yaptığını bilen ve tadında aracı zorlayan biri. Aracımı kullanırken oldukça güven verdi ve çok güzel yorumladı. Mutlaka bu dostumuzu tanıyın, Astra'sını da deneyin derim.


Guest: Tevfik

2005 Opel Astra GTC 2.0 Turbo

Bu güzel makinayi bana tanima fırsatı verdiği için Özgür’e teşekkürlerimi sunuyorum. Hava yağışlı olmasına rağmen kilit üstüne düşen görevi fazlasıyla yerine getirdi. Arabanin direksiyon hissi yol tutuşu rigid liği apayrı bir dünya kendisine tatli sohbeti ve sürüşü icin teşekkür ediyorum.


Guest: Ömer

2005 Opel Astra GTC 2.0 Turbo

Çok etkileyici bir sürüş oldu gerçekten. Özgür bey çok kibar ve araca hakimdi. Gtc akıl almaz bir yol tutuşuna sahip. Pist için kusursuz bir setup var araçta, bütün geliştirmeler yerinde yapılmış. Bu doyumsuz araçla sürüşe çıkmak için hemen rezervasyon yapın...


Host: İsmet Onur

2010 Seat Leon Cupra

Keyifli bir sürüştü. Ankaranın müsait yollarında, kendimi ve arabayı tanımam konusunda yardımcı oldu. Benim için hem eğlenceli hem öğretici bir sürüş oldu. En yakın zamanda Özgürün astrasıyla da sürüş yapmayı ve onu bir de sürücü koltuğunda görmek istiyorum :)


Guest: Mert Can

2013 VW Polo GTI

Doğukan ile arabayı çok beğendik. Sizlerinde bu arabayı deneyimlemenizi tavsiye ederim. Jokey atını iyi kamçıladı. Özgür abinin bileğine sağlık :)


Host: Burak Musa

2017 BMW 116D

Keyifli zaman gecirdik, teşekkür ederim


Guest: Ata

2013 VW Polo GTI


Guest: And

2013 VW Polo GTI

Öncelikle kardeşime bu keyifli afacanı birlikte sürüşe açtığı ve fiyatları bu kadar uygun yazdığı için teşekkür ediyorum. Özgür fevkalade ağırbaşlı ve efendi, yan koltukta bir o kadar rahat. Keyfinize müdahale etmiyor, bilakis katlıyor. Otomobil kültürüyle size her dakika yeni bir şey öğretiyor. Polo’ysa sürati, TSI&DSG’nin keyfi, kullanım kolaylığı ve güvenliğiyle, Steerr için adeta biçilmiş kaftan. Tereddütsüz rezervasyon yapın, yaptırın!


Guest: Onur

2013 VW Polo GTI

Gayet keyifli eğlenceli bir sürüştü. Sohbet muhabbetin yanında videomuzu da çektik. Polo GTI denenmesi gereken güzel arabalardan bir tanesi. Tavsiye ederim 😄