Samed, 26

İstanbul

@samet_elitas

Stats

Member since Jan 2020


Booked 7 test drives


Hosted 7 test drives


Hosted 8 meetings


Membership level: Stage 3

Car

Samed (3 years ago)

1994 Bmw E34 5.25i Manuel +LSD

400.000 TL 6 test drives

İstanbul
31

Reviews

Host: Mert

98’ Peugeot 106


Guest: Ata

1994 Bmw E34 5.25i Manuel +LSD


Guest: Halil İbrahim

1994 Model E34 5.25i Manuel

Güzel bir buluşma vesilesi ile aracın kilit takılmadan evvel ki son demlerini yudumladık. Bu aracın hangi virajda ne kadar açı vermek istediğine kendi karar veren bir yapısı var. Kendi iradesi ile karar verip bazen xDrive edasıyla tutuyor, bazen de hafif bi kontraya M4 gibi koparıyor. Hissiyatlı makine başka.


Guest: Halil İbrahim

1994 Model E34 5.25i Manuel

Bu otomobil, 94 model bir BMW'nin bile hala daha yüzünüzü güldürebilecek kadar eğlenceli olduğunun en güzel kanıtı. İç döşemelerin kondisyonu ve arabanın hala daha capcanlı olması beni gerçekten hayrete düşürdü. Bana göre tek eksiği olan kilit ile beraber çok daha keyifli olucaktır. BMW 94 senesinde bu araca 5 serisi için düşündüğü Premium hissiyatını gayet iyi yansıtmış, koltuk ısıtması, elektrikli camları, şöför ve yolcu için ayrı ayrı kol dayamaları, vanoslar açılınca çığlığa dönüşen sesi, manuel olması ve araç sahibi Samed'in müthiş sohbeti ile mutlaka tecrübe edilmesi gereken bir araç.


Host: And

2007 BMW Z4 Coupé 3.0si +LSD

Samet‘in coşkulu tezahüratları ve sımsıcak sohbeti eşliğinde bir efsanevi sürüşü daha geride bıraktık 🥰🥳😄


Guest: Doğukan

2013 Volkswagen Jetta 1.6Tdi Dsg

Bir buzdolabı spec aile arabasıyla bu kadar eğlenmemizi sağlayan ve samimiyeti, sohbetiyle akan sürüş için Samet’e çok teşekkürler :)


Host: Atilla Mert

Audi A3 8v cabriolet 1.4 tfsi ultra 150 Ambiente

Güzel bir pazar sabahına Samed kardeşimin saygısı, hoş sohbeti, yorumları ve tespitleri ile merhaba dedik ve Çubuklu (arabalı) - Reşadiye - Polonez - Ömerli - Nişantepe - Alemdağ - Polonez Reşadiye - Çubuklu (arabalı) rotasının o eşsiz Ormanlık alanları içerisinde oksijeni ve dinlendiriciliği ile güzel bir sürüş gerçekleştirdik. Not: Herkese Samed kardeşim ile böyle güzel sohbet dolu sürüşü tavsiye ediyorum.


Guest: And

1994 Model E34 5.25i Manuel

Kaportayi cizsen kan akacak, oyle hisli makina 😍


Guest: Fatih

1994 Model E34 5.25i Manuel

Kısaca; Eski otomobillerde neyi özlüyorsak hepsi bu otomobilde var. Sürüş sonrasında eve dönerken bir otomobil hem bu kadar konforlu hem de bir o kadar da virajlarda yüzünüzü gülümsetebilmesi, bunun yanında yan koltukta otursanız dahi sürüşün merkezinden sizi uzaklaştırmayan şasesi size yan koltukta oturmanıza rağmen bütün duyguları hissettiriyor. Samed’in muhteşem sohbeti, samimiyeti ve bilgisiyle saatler hızla akıp geçiyor ve saatin nasıl geçtiğini anlayamıyorsunuz.


Guest: And

1994 Model E34 5.25i Manuel

Neden 90’ların arabalarını özlüyoruz, eski BMW’leri mütemadiyen yad ediyoruz, E34-36-39’ların bunca sene sonra hala hayalini kuruyoruz; hepsinin cevabı ve fazlası burada. “Hellrot” eşine az rastlanır düzeyde temiz ve orijinal, motor senfonik, şasi dipdiri. Samet platformun en parlak, en efendi delikanlılarından biri. Bu kombinasyonla bu tecrübe, aynı E34 gibi, nesli tükenmeden edinilmeli!


Host: And

2007 BMW Z4 Coupe 3.0si +LSD

Her şeyden evvel böylesine eğitimli, zeki, kültürlü, terbiyeli ve vakur bir delikanlıyı Steerr’e kazandırmış olmak benim için bir onur. Samet’in kaliteli “car guy” muhabbeti ve nokta atışı tespitleri sürüşe bambaşka bir tat katıyor. Koç Üniversitesi’ni komple burada görmek istiyoruz 😄